Ogłoszenia

Komunikat Prezesa Krajowej Izby Kominiarzy

W związku z rozpoczęciem sezonu grzewczego 2018/2019 zamieszczamy Komunikat Prezesa Krajowej Izby Kominiarzy. Zachęcamy do zapoznania się z jego treścią.

Czytaj więcej...

Syrena przypomni Godzinę „W”

W ramach treningów i ćwiczeń dotyczących systemów alarmowania oraz celem jednoczesnego upamiętnienia 74 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, w dniu 1 sierpnia 2018 r. o godz. 17:00 w Komendzie Powiatowej PSP w Bartoszycach nadany zostanie akustyczny sygnał alarmowy (syrena).

KREW DLA STRAŻAKA

Pomóżmy koledze Sławkowi w walce z chorobą.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na wojewódzkie obchody Dnia Strażaka 2018 połączone z uroczystością nadania sztandaru KP PSP w Bartoszycach

12 maja 2018 r. o godz. 12:15 na Placu Bohaterów Westerplatte w Bartoszycach odbędą się wojewódzkie obchody Dnia Strażaka połączone z uroczystością nadania sztandaru Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bartoszycach.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na zbiórkę krwi

Komendant powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Bartoszycach bryg. Andrzej Harhaj oraz Klub HDK "Krwiodawcy w mundurach" zapraszają wszystkich chętnych na akcje krwiodawstwa.

Czytaj więcej...

Ogłoszenie o naborze wewnętrznym do Ośrodka Szkolenia w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie

 

Czytaj więcej...

Bezpieczne FERIE - zapraszamy na pokazy ratownictwa

W piątek, 19 stycznia zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta i nie tylko na Jeziorko Mleczarskie przy ul. Kętrzyńskiej w Bartoszycach. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Bartoszycach organizować będzie pokazy lodowego i medycznego.

Czytaj więcej...

Powered by FJT