Ogłoszenia

Bezpieczne FERIE - zapraszamy na pokazy ratownictwa

W dniach 20, 21 i 22 stycznia zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta i nie tylko na Jeziorko Mleczarskie przy ul. Kętrzyńskiej w Bartoszycach. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Bartoszycach oraz Szpital Powiatowy im. Jana Pawła II w Bartoszycach organizować będą pokazy ratownictwa lodowego i medycznego.

Czytaj więcej...

Zapytanie ofertowe na dostawę paliw w 2017 r.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Bartoszycach zaprasza do udziału w postępowaniu o udzielnie zamówienia publicznego w formie zapytania ofertowego na "Dostawę paliw płynnych dla sprzętu transportowego KP PSP w Bartoszycach na 2017 rok".

Czytaj więcej...

Ogólnopolski Konkurs na Najlepsze Inicjatywy dla Społeczności Lokalnych z udziałem OSP i Samorządów

Serdecznie zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie na Najlepsze Inicjatywy dla Społeczności Lokalnych z udziałem OSP i Samorządów – FLORIANY.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na nieodpłatne szkolenie z zakresu pierwszej pomocy

Centrum Edukacji Ratowniczej działające przy Komendzie Powiatowej PSP w Bartoszycach zaprasza na kolejne szkolenie z zakresu pierwszej pomocy.

Czytaj więcej...

Komunikat Prezesa Krajowej Izby Kominiarskiej oraz Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego

W związku z trwającym sezonem grzewczym oraz zbliżającym się okresem zimowym zamieszczamy komunikaty Prezesa Krajowej Izby Kominiarskiego oraz Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego do właścicieli, zarządców i użytkowników obiektów budowlanych. Zachęcamy do zapoznania się z ich treścią.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na nieodpłatne szkolenie z zakresu pierwszej pomocy

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Bartoszycach oraz Stowarzyszenie „mali Wielcy ratownicy” serdecznie zaprasza na nieodpłatny cykl szkoleniowo-edukacyjny z zakresu pierwszej pomocy, dedykowany wszystkim chętnym mieszkańcom powiatu bartoszyckiego.

Czytaj więcej...

Nabór do służby przygotowawczej w KP PSP w Bartoszycach

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Bartoszycach ponownie ogłasza nabór kandydatów do służby przygotowawczej w systemie zmianowym.

Czytaj więcej...

Powered by FJT