Ogłoszenia

Nabór do służby przygotowawczej w KP PSP w Bartoszycach

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Bartoszycach ogłasza nabór kandydatów do służby przygotowawczej w systemie zmianowym.

Czytaj więcej...

Pomoc dzieciom poległych strażaków z Białegostoku

Koleżanki i Koledzy! Straciliśmy podczas służby w Białymstoku dwóch odważnych strażaków. Osierocili oni dwójkę małych dzieci. Fundacja Dorastaj z Nami prowadzi zbiórkę na rzecz ich rodzin.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na zbiórkę krwi

Komendant Powiatowy PSP w Bartoszycach oraz Klub HDK "Krwiodawcy w mundurach" zapraszają wszystkich chętnych na akcję krwiodawstwa. Zbiórka krwi odbędzie się 8 maja o godz. 8.00 w Komendzie Powiatowej PSP w Bartoszycach przy ul. Bema 36.

Czytaj więcej...

Bezpieczne FERIE - zapraszamy na pokazy ratownictwa

W dniach 20, 21 i 22 stycznia zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta i nie tylko na Jeziorko Mleczarskie przy ul. Kętrzyńskiej w Bartoszycach. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Bartoszycach oraz Szpital Powiatowy im. Jana Pawła II w Bartoszycach organizować będą pokazy ratownictwa lodowego i medycznego.

Czytaj więcej...

Zapytanie ofertowe na dostawę paliw w 2017 r.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Bartoszycach zaprasza do udziału w postępowaniu o udzielnie zamówienia publicznego w formie zapytania ofertowego na "Dostawę paliw płynnych dla sprzętu transportowego KP PSP w Bartoszycach na 2017 rok".

Czytaj więcej...

Ogólnopolski Konkurs na Najlepsze Inicjatywy dla Społeczności Lokalnych z udziałem OSP i Samorządów

Serdecznie zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie na Najlepsze Inicjatywy dla Społeczności Lokalnych z udziałem OSP i Samorządów – FLORIANY.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na nieodpłatne szkolenie z zakresu pierwszej pomocy

Centrum Edukacji Ratowniczej działające przy Komendzie Powiatowej PSP w Bartoszycach zaprasza na kolejne szkolenie z zakresu pierwszej pomocy.

Czytaj więcej...

Powered by FJT