Ogłoszenia

Nabór do służby przygotowawczej w KP PSP w Bartoszycach

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Bartoszycach ogłasza nabór kandydatów do służby przygotowawczej w systemie zmianowym.

Czytaj więcej...

Sprawianie i bezpieczne wykorzystanie skokochronów w działaniach ratowniczych

Szkoła Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu

Bezpieczne FERIE 2019 - zapraszamy na pokazy ratownictwa

W piątek, 18 stycznia zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta i nie tylko na Jeziorko Mleczarskie przy ul. Kętrzyńskiej w Bartoszycach. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Bartoszycach, Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Nadleśnictwo Bartoszyce organizować będą akcję informacyjno-edukacyjną pn. "Bezpieczne FERIE 2019".

Czytaj więcej...

Porozumienie MSWiA i związków zawodowych funkcjonariuszy

W czwartek (8 listopada br.) minister Joachim Brudziński i przedstawiciele strony społecznej podpisali porozumienie kończące akcję protestacyjną. W ramach wypracowanej umowy od 1 stycznia 2019 r. funkcjonariusze służb podległych MSWiA otrzymają podwyżkę w kwocie 655 zł brutto. Kolejna podwyżka w kwocie 500 zł brutto nastąpi od 1 stycznia 2020 r. MSWiA zobowiązało się do rezygnacji z wymogu ukończonych 55 lat przy przechodzeniu na emeryturę. Funkcjonariusze będą też mieli prawo do pełnopłatnych nadgodzin.

Czytaj więcej...

Komunikat Prezesa Krajowej Izby Kominiarzy

W związku z rozpoczęciem sezonu grzewczego 2018/2019 zamieszczamy Komunikat Prezesa Krajowej Izby Kominiarzy. Zachęcamy do zapoznania się z jego treścią.

Czytaj więcej...

Syrena przypomni Godzinę „W”

W ramach treningów i ćwiczeń dotyczących systemów alarmowania oraz celem jednoczesnego upamiętnienia 74 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, w dniu 1 sierpnia 2018 r. o godz. 17:00 w Komendzie Powiatowej PSP w Bartoszycach nadany zostanie akustyczny sygnał alarmowy (syrena).

Powered by FJT